Opieka prawna 24h

 
 

Oferujemy Ci połączenie profesjonalnej wiedzy prawniczej
z usługami świadczonymi online.


Po co jesteśmy i jak działamy?

W dobie Internetu i szybkiej komunikacji, wielu z nas szuka odpowiedzi na swoje pytania poprzez wyszukiwarkę internetową. Część wątpliwości da się rozwiać po przeczytaniu artykułu bądź odpowiedniego fragmentu ustawy, jednak problemy prawne są zazwyczaj bardziej skomplikowane, dlatego potrzebujesz prawnika.

Zespół Redison pomaga osobom prawnym, podmiotom gospodarczym, przedsiębiorcom prowadzącym jednoosobowe działalności, jak i klientom indywidualnym, którzy mają wątpliwości związane z podatkami, dziedziczeniem czy prawem pracy. Jesteśmy otwarci na Twoje pytanie — odpowiemy na nie w ciągu 24 godzin! W przypadku bardziej skomplikowanych spraw, wymagających dokładnej analizy, potrzebujemy 3 dni na wydanie odpowiedzi.


Chcemy, jak najbardziej ułatwić Ci uzyskanie porady prawnej,
dlatego poniżej opisaliśmy, jak krok po kroku zadać pytanie:


Zadzwoń lub napisz

Jeśli chcesz skorzystać z naszej porady prawnej online, zadzwoń na infolinię lub wyślij do nas wiadomość e-mail. Prosimy o dokładne opisanie problemu, dzięki czemu będziemy w stanie szczegółowo się do niego odnieść. Masz dokumenty, które mogłyby nam pomóc w rozumieniu sprawy? Dołącz je do swojego zgłoszenia.


Poczekaj na wycenę i dokonaj płatności

Po zadaniu pytania poczekaj na kontakt z naszym prawnikiem. Na podstawie Twojego opisu przygotujemy wycenę i podamy spodziewany czas udzielenia porady. Po otrzymaniu wiadomości od Redison, dokonaj płatności i prześlij nam dowód zapłaty.


Twoja odpowiedź jest gotowa w 24h!

Od momentu, kiedy otrzymamy od Ciebie potwierdzenie przelania opłaty, zaczniemy pracować nad odpowiedzią na Twoje pytanie. Poradę otrzymasz na swój adres e-mailowy w ciągu 24 godzin!*

*W przypadku skomplikowanych lub nietypowych pytań czas oczekiwania na poradę może wydłużyć się do 3 dni roboczych.

Opcje dodatkowe


Pamiętaj, że oferujemy Ci również możliwość wykupienia abonamentu instytucjonalnego (wycena zależy od indywidualnych ustaleń).

Zadzwoń lub napisz w tej sprawie

Co zyskujesz, zamawiając poradę prawną online od Redison?

INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

Do każdego pytania podchodzimy indywidualnie, analizujemy je i dopiero na tej podstawie przygotowujemy wycenę. Na tym etapie poznasz pełny koszt naszej usługi, bez ukrytych opłat.

KOMFORT

Nie musisz umawiać się z prawnikiem, czekać na termin spotkania ani nawet wychodzić z domu. Zadasz pytanie przez Internet i uzyskasz odpowiedź online.

GWARANCJĘ SATYSFAKCJI

Mamy bogate doświadczenie zawodowe, dlatego gwarantujemy Ci, że nasza porada będzie profesjonalna i indywidualna, oparta na informacjach, które otrzymamy od Ciebie.

PISEMNĄ PORADĘ PRAWNĄ

Poradę przesyłamy na piśmie, w dokumencie elektronicznym, dzięki czemu możesz ją wydrukować i wrócić do niej, gdy zajdzie potrzeba. Dołożymy starań, żeby odpowiedź była dla Ciebie w pełni zrozumiała.